4. patro, STEELHOUSE, Třinec, Náměstí svobody 527
lkam@email.cz
+420 606 764 579

Novinky

Vždy aktuální krása!
03
Dub

Jarní restart pleti

Milé klientky,

tak jako příroda se těžko vyrovnává s rozmary počasí, tak i náš organismus a pleť má někdy problém to úspěšně zvládnout.

Proto jsem pro Vás připravila v salónu ošetření, která vyrovnávají metabolismus pleti, srovnávají poměr hydratačních a lipidových složek, přidají pleti dávku energie a zlepší její bariérovou funkci. Ošetření je rozděleno podle věku.

Jako podklad pod masáž použvám pro obě věkové skupiny Energy ampuli, která díky koenzymu Q10 představuje velký přísun energie, což je na jaře, v období „rozpuku“ na místě.

Ovesný extrakt obsažený v krému Sensitiv krém light, kterým provádím masáž, zklidní a zodolní pleť, fytosteroly z avokáda posílí bariérovou funkci a panthenol B5 dodá pleti hydrataci a zklidní ji.

Pro pleť s vyššími nároky používám na masáž Liftingový krém, který mobilizuje ztracené rezervy energie a podporuje okysličování buněk, což vede k rychlejší regeneraci pleti. Hodnotné účinné látky navíc zpevňují tkáň a dodávají pleti pružnost a elasticitu.

Liftingový krém je ideální jako denní i noční péče o obličej, krk, dekolt a poprsí..

Ošetření samozřejmě doplňuji vhodnou oční péčí – Oční gel pro mladší a Balzám na oči pro zralejší pleť.

Vhodnou alternativou na domácí péči jsou také, kromě výše zmíněných ošetření, přípravky z řady No 1, které dokážou výborně sladit funkce Vaší pleti.

Přeji Vam, aby jaro bylo plné sluníčka a aby nejen Vaše pleť ale i duše načerpala po zimně ztracenou ENERGII.

Vaše Lucka☺